RX1 – Q3 – Abbring gyorsabb volt a világbajnokoknál

Kevin ABBRING (NLD) of team Unkorrupted of World RX performs at FIA World Rallycross Championship in Holjes, Sweden on 20. August 2021 // SI202108220186 // Usage for editorial use only //

Az RX1 kategória Q3 futamában Kevin Abbring volt a leggyorsabb világbajnok ellenfeleit megelőzve! A második helyet Timmy Hansen ért célba, Juha Rytkönen és Szabó Krisztián előtt. Érdekesség, hogy Johan Kristoffersson csak a hatodik időt tudta autózni. Mózer Attila a második futamban a 3. körös jókerezéséig a második helyen autózott, végül az ötödik helyen zárt!  Abbring ideje volt a leggyorsabb 2:58.301 perces idővel és a futam 4. körében megautózta a nap leggyorsabb körét – 42.397 s. Szabó Krisztián az összetett negyedik helyén áll, remek teljesítményt nyújtva a futamában, maga mögött tartva Krisztoffersson! Szép volt Krisztián!