Sesks, Paddon, Marczyk – 79. ORLEN Rajd Polski – Rally Poland 2023

M Sesks at FIA ERC – Fia European Rally Championship 2023 at Mikolajki, Poland // @World / Red Bull Content Pool // SI202305200414 // Usage for editorial use only //

Mārtiņš Sesks győzelmével zárult a 79. ORLEN Rajd Polski, az ERC harmadik idei futama. Hayden Paddon végzett a dobogó második fokán, míg Miko Marczyk léphetett a dobogó harmadik fokára. A futam Power Stage szakaszát a regnáló magyar bajnok Mads Østberg húzta be.

Az SS13 szakaszon esett ki a László Martin – Berendi Dávid magyar páros egy balesetnek köszönhetően. A Hangodi Bendegúz – Bunkoczi László duó az összetett 35. helyén finiselt, ami a kategória [ERC4] 10. helyét jelentette. A Herczig Patrik – Varga Kristóf páros SupeRallyzva [SR] az 57 helyen ért célba, ami a kategória [ERC4] 15. helyét jelentette.

Podium at FIA ERC – Fia European Rally Championship 2023 at Mikolajki, Poland // @World / Red Bull Content Pool // SI202305210427 // Usage for editorial use only //