Niclas Grönholm 100%-os Hellben !! – FIA WRX

Niclas Grönholm 100%-os teljesítménnyel zárta a WRX Supercar kategória első két kvalifikációs futamát a norvégiai Hellben. A finn pilóta betegségéből felépülve remekelt a mai napon! – Fotó: FIAWorldRallycross.com – Az ERX Supercar kategóriában Kárai a Q2 után a 10. helyen, míg Mózer a a 16. helyen áll .

Niclas Grönholm – GRX Taneco’s Gronholm: Ma minden működik! A Q2 rajtja előtt váltóproblém volt és óriási szerencsém volt, hogy nem lett korai rajtom, ellenben óriási rajt lett belőle. Ellenkező esetben nem tudtam volna, hogy a pálya állapota mennyire kedveztek volna nekem, de így utólag működött a dolog. Minden kvlifikációs futam során arra törekszem, hogy a legjobbamat nyútsam, mint a legutóbbi elődöntőmben, végül bármi megtörténhet, de ha hideg fejjel folytatjuk és ezzel a sebességgel rendelkezünk, akkor  bármi megtörténhet!