LatviaRX Q2 – Jól és rosszul szereplő magyarok! KPT a 2., Kárai...

LatviaRX Q2 – Jól és rosszul szereplő magyarok! KPT a 2., Kárai az 5. – Q3 – Szabó Krisztián nyert!

Fotó:FIA Rallycross.com

Az S1600 Európa bajnoki címvédő Szabó Krisztián győzelmével zárult a Q3.Krisztián sokat javított a nem sikerült és mindössze csak a 18. helyet hozó q2 után. Marton Gergő után Szabó  is előfutamot nyert. Marton a nyolcadik időt autózta a Q3-ban. Neki is volt mit javítani az előfutamgyőzelem utáni – Q2 – huszonkettedik pozíciónak köszönhetően. Sajnos Mózer Attila pont nélkül zárta az előfutamokat (DNS).

Q2 – A FIA ERX Supercar kategóriában  Kiss Pál Tamás a második, míg Kárai Tomi az ötödik időt autózta! Remeklő magyarjaink az összetettben isjó helyen állnak. KPT a második, míg Kárai a hetedik! Így KPT sikerrel küzdhet tovább a szezonzárón az összetett dobogós pozíciójáért.

Q2 – A WRX Supercar-ok  küzdelméban Heikkinen bizonyult a leggyorsabbnak. Csucsu két előfutam után a 16. Fotó:FIA Rallycross.com