Estering RX – S1600, WRX – Elődöntők, döntők

MEGOSZTÁS

A hat körös elődöntőkkel folytatódik a németországi rallycross világbajnoki futam az Esteringen. Fotó: FIAWorldRallycross.com; Richard Baumanis

A www.hola.com-ról letöltöttem a programot. Beállítottam Németországra és így “németként” nézhető a stream. Legalább látom, mert a hivatalosan közvetítő csatorna számára fontosabb az angol foci… és legutóbb technikai okok miatt nem volt nézhető a magyar adás. Röhej… Made in Hungary! Köszönjük Télapó!

A skandináv döntőt Mattias Ekström nyerte, Timmy Hansen és Topi Heikkinen előtt a kétszer is túlcsúszó P. Solberg lett a negyedik, Grönholm és K.Hansen előtt. Izgalmas “viking” csata volt!

Az elődöntők végeredményei</>

A kategória elődöntői alapján Leppihalme volt a leggyorsabb 4:18.146 perccel. A döntőben egymás mellől rajtol majd Baumanis és Krisztián. A döntőben a győztes maximum nyolc pontot szerezhet! Krisztián Európa-bajnok!