T. Hansen nyerte a warm-up-ot, Kiss Pál Tomi kategória harmadik

press_2F2015_6_SWE_ATMOSPHERE

A FIA WRX Supercar és a FIA ERX Supercar 43 fős mezőnye túl van a mai warm-up-on Höljesben – WRX 19 , ERX 24 nevező.  Fotó: FIAWorldRallycross.com

Timmy Hanen bizonyult a leggyorsabbnak 49.063 másodperccel, Kristoffersson (+0.550 s) és Petter Solberg (+0.650 s) előtt. Az összetett éllovasa és a futam elmúlt két évben győztese Mattias Ekström az 5. helyen végzett (+0.944 s).

SC_warm_up_SWE_2016

IMG_6407

Kiss Pál Tamás, Peter Hedström és  Alexander Hvaal mögött az FIA ERX Supercar kategória harmadik idejét autózta a nagyon saras, nedves feltételek között. Már már extrémek és brutálisan kemények a körülmények, de a hosszú murvás rész és a nagy ugrató nagyon élvezetes ennek ellenére is Tomi szerint. A kategória első három pilótája között, mindössze 0.029 s  volt a különbség.

Csucsu a kategória 18, míg Kárai Tomi a 19. időt autózta.