Luigi 2. lett az S1600-as kategória döntjében – Felemás magyar barcelonai ERX...

Luigi 2. lett az S1600-as kategória döntjében – Felemás magyar barcelonai ERX hétvége

504a4033

Remek magyar eredmény született Barcelonában az S1600-as kategóriában. Fotó: Johnny Loix

ia5a5766

A legjobb magyar eredményt Luigi érte el a katalán versenyhétvégén, miután az S1600-as kategóriában második helyén végzett! A rajtot követő kavarodást kihasználva pályafutása hőn áhított első dobogós eredményét érte el. Külön öröm Luigi számára, hogy az MNASZ elnöke Oláh Gyárfás a helyszínen szurkolt magyar honfitársainak.

ia5a2254

Szabó Krisztián a kategória döntőjét nem tudta befejezni, miután a rajtot követően ütközött aminek következtében Krisztián Skoda Fabiája megsérült,így a hatodik helyen zárt.

Marton Gergely élete formáját mutatva a negyedik helyen finiselt a második elődöntőben.

Szijj Zsolti a 13. helyen végzett az előfutamokat követően, mindössze egyetlen hely választotta el az elődöntőtől.

S1600 – Eredmények: s1600_official_spa_2016

Supercar ERX – Erdmények: sce_official_spa_2016

Kárai Tamás az előfutamokat követően a 2. elődöntőben (10. hely), nagy csatában a negyedik helyen finiselt. A Kárai csapat reményeink szerint ennek az eredménynek köszönhetően megtalálta a helyes utat az autó beállításait tekintve. Fotó: Rallycross.HU14333760_1298181913527496_8648282593628683697_n

Kiss Pál Tamás a hetedik helyen jutott az elődöntőbe. Az első elődöntő második sorából rajtoló magyar pilóta a rajtrácson ragadt, majd óriási teljesítményt nyújtva a negyedik helyig tudta magát feltornászni, így lemaradt a kategória döntőjéről!

kpt_esp_3

Csucsu hétvégéje a motorproblémái miatt nem lett annyira szívderítő, mint amennyire az várható volt. A 13. helyen sajnos nem jelentett elődöntőt. Az RCE belgiumi futamán használt erőforrás vissza kerül vissza az autóba. Ezt használta Csucsu Höljesben is a futam második napján. A motorikus problémák megoldása mellett némi karosszéria munka is vár Csucsu csapatára. Fotó: Berkes Krisztina