Jól szerepeltek a magyarok a 7. Rebenland Rallyn

Nagyon nehéz időjárási feltételek között fejeződött be a 7. Rebenland Rally Ausztriában. A futamot az osztrák Mayr-Melnhof N. – Welsersheimb L. páros nyerte – Ford Fiesta R5, a cseh Jan Cerny előtt. A legjobb magyar eredményt a Hadik András – Bacigál Igor  – Ford Fiesta R5 – kettős érte el , megtartva az első napi negyedik helyüket a futam végéig megtartották egy rövid harmadik helyes kitérőt követően. Gratulálunk az Eger Rallyra készülő párosnak az elért első közös eredményükhöz.

A Mitropa Kupában több párosunk is vitézkedett.  A Lovász – Kürti kettős az abszolút 16. helyen zárták a futamot, ami a Mitropa Kupa 5. helyét jelentette nekik, illetve a 1. kategória második helyét. Bodolaiék a 14. pozícióban finiseltek. 15. helyen ért célba a  Várkonyi Szabolcs – Makai Gergely duó. Az idén a Mitropa Kupára fókuszáló párosunk az abszolút 4. helyet érdemelte ki és az 1. kategória 1. helyét. Klauszék az abszolút 18. helyen és a Mitropa 6. helyén értek célba, ami a 4. kategória győzelmét jelenti a magyar párosnak.