FIA WRX, ERX futam Barcelona – Élő stream, magyarok, nézzük együtt!

press_2f2015_10_spa_atmosphere_2

Az előttünk álló hétvégén kerül megrendezésre a FIA WRX idei 10. futama Barcelonában a Circuit de Catalunya pályáján. 83 egység indulása várható négy kategóriában a holnap kezdődő futamon. A mezőnyben számos magyar egység! ERX Supercar kategóriában Kiss Pál Tamás, Csucsu és Kárai Tamás, míg az S1600 kategóriában Szabó Krisztián, Luigi, Marton Gergő és Szijj Jolly Zsolti sikeréért szurkolhatunk.

track_23

Az 1133 méteres pályán tavaly Petter Solberg nyerte a  WRX Supercar kategória küzdelmeit Johan Kristoffersson és Timmy Hansen előtt.

Petter Solberg: Nagyon akartam ezt a győzelmet! A pálya fantasztikus volt, a tömeg hangorkánja egyre csak vitt magával előre. A döntőben szerencsém is volt, ugyanis két autó előttem csatázott. A döntőben minden tökéletesen működött végig. Már alig várom, hogy újra versenyezhessek a Circuit de Barcelona – Catalunya versenypályáján és megvédhessem a tavalyi didadalt.

A futam 9:30 őrakor kezdődik a szabadedzésekkel. Kövesd velünk z eseményeket.  Fotó: FIAWorldRallycross.com

Nevezési listák:

barcelona-rx_world-rx-entry-list

barcelona-rx_euro-rx-entry-list

rx-lites-entry-list_pdf

A szombati első előfutamok rajtrácsai – Supercar WRX, Supercar ERX, S1600, RXLites: