Baumschlager nyerte a Waldviertel Rallyt. Botka, Hannus, Trencsényi a legjobb tízben!

MEGOSZTÁS

Az ausztriai Waldviertel Rally 2017 futamán hazai győzelem születetett, miután a VW Polo R WRC-vel versenyző  R. Baumschlager – P. Winklhofer kettős 1:16:03.9 órás időeredménnyel bizonyult a leggyorsabbnak. Az első három helyen WRC-k végeztek. A legjobb magyar eredményt a Botka Dávid – Mesterházi Márk kettős érte el – Skoda Fabia R5 – a futamon elért ötödik helyével. A legjobb tízben a hatodik helyen a Rongits Attila – Hannus László páros zárt, akik a 2-es kategóriát is megnyerték. A Trencsényi József – Verba Gábor kettősünk – Skoda Fabia R5 –  az előkelő hetedik helyen finiselt. A két magyar páros között mindössze 0.8 másodperc volt a különbség Rongitsék javára.