Bakkerud vezeti az EuroRX1 kategóriát a Q2 után, Kárai Tomi a negyedik!

Andreas BAKKERUD of Euro RX1 performs at FIA World Rallycross Championship in H�ljes, Sweden on August 20, 2021 // SI202108210225 // Usage for editorial use only //

Jānis Baumanis volt a leggyorsabb az EuroRX1 kategória Q1 futamában, majd Andreas Bakkerud nyerte a kategória Q2 futamát. A Q2 után Bakkerud, Jean Baptiste Dubourg és Andréa Dubourg a legjobb három. Kárai Tomi a negyedik – a Q2-ben megnyerte saját futamát – , Mózer Attila a kilencedik, míg Csucsu a huszonöt fős mezőny huszadik helyén zárta a mai napot, miután a Q2-ben a bal hátsó kereke megsérült és a neve mellé a nem ért célba (DNF) került.