Dakar 2017 – Stage 11 – San Juan – Rio Cuarto 759...

Dakar 2017 – Stage 11 – San Juan – Rio Cuarto 759 km

759 kilométer várt a Dakar 2017 mezőnyére a mai nap San Juan és Rio Cuarto között argentin területen. Reggel 101 motoros, 22 quados, 62 autós, 5 UTV és 47 kamionos egység vágott neki a szelektívnek. Nézzük az eredményeket! A motorosok, quados és az autós mezőny már a célban.

Motor: A szakaszt Paulo Goncalves 3:18:47 órás idővel nyerte a szakaszt Barreda Bort(+1:09 p) és Van Beveren (+2:38 p) előtt. Az összetett élén álló Sunderland (KTM) 33:09 perccel vezet Walkner (KTM) és Van Beveren (Yamaha) 37:10 perccel. De minden csak a célban fog eldőlni, addig minden kilométerben figyelni kell!

Quad: Karyakin nyerte a szakaszt 3:58:22 órás idővel, Domaszewski (20:41 p), és Sonik (23:49 p) előtt. Karyakin gyakorlatilag győztesnek látszik, miután 1:16.24 órás idővel megelőzi a második helyen álló Casale és 4:21:06 órával Copetti előtt.

Autó: 3:21.15órás idővel nyerte a szelektívet Loeb, 18 másodperccel Peterhansel előtt. Az argentín Terranova lett a harmadik +6:37 perccel a győtes franciapilóta mögött a Minivel.

Az összetett élén a három Peugeot gyakorlatilag verhetetlennek látszik miután két szelektívvel a vége előtt Peterhansel vezet Loeb előtt 5:32 perccel. Despres a harmadik +32:54 perccel a negyedik helyen álló Roma hátránya már 1:15:41 óra.