78. ORLEN Rajd Polski SS2-SS4 – Solans vs Marczyk csata az élen

Niechwiadowicz.com PHOTOGRAPHY

SS4 Wieliczki 1 – 24,36 km

Solans remek szakaszt teljesített és Marczykhoz képest 4.6 másodperccel volt gyorsabb.
Herczigék korai érkezés miatt 1 perc időbüntetést kaptak.

SS3 Wojnasy 1 – 12,87 km

Újabb Marczyk – 6:13.7 p – szakaszgyőzelemmel zárult a 78. ORLEN Rajd Polski mai versenynapjának második szakasza. Így jelenleg az összetettben Marczyk és Solans tizedre azon idővel vezetik a futamot Tom Kristensson előtt.
Herczig 6:23.0 percet autózva az összetett 11. helyén áll – +30.6 p.

Herczig: Minden rendben volt. Élveztük ezt a szakaszt, nagyon-nagyon szórakoztató volt. Itt vagyunk és boldogok vagyunk.

Csomós Mixiék a szenzációs negyedik helyet autázták a szakaszon ez a 8. helyet jelenti a összetettben.

SS2 Krzywe 1 – 15,20 km

Miko Marcyk nyerte a szakaszt 7:54,7 perces idővel Nil Solans előtt. Az összetettben 0.2 másodperccel áll a spanyol éllovas mögött. 10:06.6 perces szakaszidővel nyitott Herczig, ami a szakasz 12. helyét jelentette a számára, ez az idő jelenleg a 11.pozíciót jelenti a mgyar pilóta számára.

10:04.1 perccel nyitott a Csomós/Nagy kettős ami a 10. időnek felel meg! Így az összetettben Csomós a 10. helyen áll. Herczig a 12. pozícióban van, ami az ERC-ben továbbra is a 11. helyet jelenti.

1. Solans/Martí – Hyundai i20 N Rally2 9:45.1 p