MAMS Kispályás és Utánpótlás Bajnokság Dunaszerdahely Album

Dunaszerdahelyen rendezték meg a MAMS Kispályás és Utánpótlás Bajnokság ötödik fordulóját. Vincze Hanna (PW50 Speciál) ezúttal is hozta önmagát, és a pole pozíció megszerzését követően az első futamot megnyerte, míg a másodikon 2. helyen végzett, így 25 pontra növelte előnyét összetettben.

A 220 Volt H-Moto Team ifjú reménysége, a 6 éves Szilárd Zalán – aki a PW50-es kategóriában áll rajthoz – egész hétvégén folyamatosan gyorsult, és a múltkori, dunaszerdahelyi versenyeken elért legjobb köridejéhez képest ezúttal nem kevesebb, mint 3 és fél másodperccel volt gyorsabb.

Az idén első alkalommal indított kategóriában, a SSP300-ban versenyző 13 éves Kakuszi Ádám szintén sokat javított a múltkor ugyanitt futott legjobb köridején – majdnem négy másodperccel motorozott gyorsabban –,  és mindkét futamon a hatodik helyen végzett, amivel bebiztosította, hogy összetettben már nem csúszhat le a dobogóról.

Írta: Molnár Ádám
Fotók: Háfra Zsolt