Hideg a negyedik helyen zárt. Baleset, defekt, magyar kalandok – 6. INA...

Hideg a negyedik helyen zárt. Baleset, defekt, magyar kalandok – 6. INA Rally Krumrovec 2017

A 6. INA Rally Krumrovec futamával kezdődött a 2017-es horvát bajnokság. Számos magyaregységgel. A futam magyar szempontból felemásra sikeredett. A futam előtt betegséggel küzdő Hideg Krisztián végül vállalta a futamon való részvételt és a négy gyorsból álló futamon végül a negyedik helyet szerezte meg Kerék Pistivel a jobb egyben.

5. Kumrovec Rallye – 2016.

A Puskádi – Gódor kettős az 5. helyen látta megy a célt, míg a Klausz – Csányi kettős a 6. helyen finiselt.

A horvát licensszel versenyző Locher János – HRV AK Delta Sport – Somogyi Tamással a jobb egyben – Peugeot 106 S16 – a 22. helyen ért célba, kategória 5. helyet autózva.

Sajnos nem minden párosunkat kegyelte Fortuna, ugyanis az #1-es rajtszámmal versenyző Kovács – Istovics kettős az első gyorson kiesett, miután lesodródtak a szakaszról. A Várkonyi – Makai kettőst egy jobb első defekt fosztotta meg a jó eredménytől. A kiesés sorsára jutott a horvát licensszel versenyző Szilágyi – Váradi kettős is.

A futamot végül az osztrák Niki Mayr-Melnhof – Poldi Welsersheimb – Ford Fiesta R5 – nyerte, Turk – Peugeot 208 T16 R5 – és Sebalj – Mitsubishi Lancer EVO IX – előtt.