A Neuville – Wydaeghe páros első győzelemét aratta, míg Breen a fák...

A Neuville – Wydaeghe páros első győzelemét aratta, míg Breen a fák között végezte

A Thierry Neuville-Martijn Wydaeghe kettős nyerte az olasz  ralibajnokság nyitó fordulóját, a 44. Il Ciocco Rally és Serchio Valley-t. Neuville és csapattársa Craig Breen a Hyundai Motorsport egy-egy Hyundai i20 R5-vel álltak rajthoz a horvátországi aszfaltos VB futamra való felkészülés jegyében.

A tíz szakaszból álló futamon a győztes Neuville-Wydaeghe páros nyolc szakaszt nyert megnyert meg és 22.7 másodperccel nyerték 92.42 hosszúságú rallyt. A VB szezon nyitófutama előtt összeült páros első győzelmét szerezte meg Olaszországban.